Teknoloji

Gamedec: Definitive Edition, 2023’ün Başlarında PS5’e Geliyor

 
Yayıncı Perp Games ve geliştirici Anshar Studios, Gamedec: Definitive Edition’ı 2023’ün başlarında PlayStation 5 için piyasaya süreceğini duyurdu. Hem fiziksel hem de dijital olarak satışa sunulacak. PlayStation Store’daki istek listesinden edinebilirsiniz.
 
Gamedec ilk olarak 16 Eylül 2021’de Steam, Epic Games Store, GOG ve Humble Store aracılığıyla PC için, ardından 1 Temmuz 2022’de Nintendo eShop aracılığıyla Switch için yayınlandı.
 
Oyunun açıklaması şu şekilde:
 
22. yüzyıl şehri Varşova’ya hoş geldiniz. Teknolojinin inanılmaz derecede ilerlediği bu gelecekte “hakikat” kavramı göreceli hale gelmiş, “yaşam” ve “ölüm” çok farklı anlamlar kazanmıştır.
Sanal dünyalar, binlerce yıldır insan doğasının sorunları olan açgözlülük, tembellik, kıskançlık ve kibri beraberinde getirmiştir.
Bu sanal oyun dünyalarında; Rakiplerinin hile yaptığından şüphelenen oyuncular, dijital dünyadaki ilişkilerinde gizli yardıma ihtiyaç duyan zengin veya ünlü kişiler veya kurumsal rakipleri tarafından dijital varlıklarının baltalandığından şüphelenen şirketler, Game Decs (“Game Detectives”) hizmetlerinden yararlanır. ), siber uzayda uzmanlaşmış özel araştırmacılar.
 
Duyuru Videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu